SKLEP

img1
Kup bilet na lot balonem!

Lot balonem, ekskluzywna podniebna przygoda, może być oryginalną nagrodą w konkursie, wyjątkowym prezentem urodzinowym lub weselnym, wyróżnieniem dla pracowników lub gości firmy, a także wielką atrakcją podczas spotkań integracyjno-szkoleniowych. To wspaniała i bezpieczna rozrywka, z której korzystać bez obaw mogą praktycznie wszyscy w wieku od 8 do 108 lat!

Wybierz i kup bilet dla siebie lub podaruj w prezencie.

POGODA

img1
Poczytaj o pogodzie

Dowiedz się więcej o wpływie pogody na loty balonem i co oznacza słowo "termika". Wyjaśniamy dlaczego balonem da się latać zazwyczaj tylko tuż po świcie lub bardzo późnym popołudniem i dlaczego zima to bardzo dobra pora roku na balonowe przygody.

Możesz także sprawdzić jaka będzie pogoda na najbliższe 2 dni na stronie ICM. To najpopularniejszy serwis meteo z którego najczęściej korzystają baloniarze.

BEZPIECZEŃSTWO

img1
Mamy certyfikat AOC

Nasza firma posiada Certyfikat Operatora Lotniczego i wymagane ustawą ubezpieczenia. Certyfikat AOC jest obecnie jedynym dokumentem uprawniającym firmy balonowe do komercyjnych lotów z pasażerami.

Żądaj zawsze okazania aktualnego certyfikatu AOC. Większość firm balonowych go nie posiada i działa nielegalnie! Loty pasażerskie bez ważnego certyfikatu AOC są nieubezpieczone oraz objęte niewłaściwą stawką podatku VAT!

Aktualności

  • Zapisz się na najbliższy lot!
    No i mamy przedwiośnie! Jeszcze chwila i sezon lotny rozpocznie się na całego. Latamy wprawdzie cały rok, jak tylko dopisze...
  • Walentynki w balonie
    Zapraszamy na Walentynkowe Loty Widokowe Balonem! Niewiele osób wie, że zima to równie dobra pora roku na loty balonowe jak...
więcej