Loty Centralna Polska

Na mapkach zaznaczone są lokalizacje najczęstszych miejsc spotkań z pasażerami w różnych rejonach lotów na terenie Centralnej Polski. Loty widokowe w tych rejonach organizujemy wyłącznie jako EXCLUSIVE z dopłatą za dojazd. Loty STANDARD i ECONOMY realizujemy tylko w rejonie Południowa Polska. Latamy cały rok. Loty EXCLUSIVE (na wyłączność, tzw. Private Basket) można rezerwować na wybrany przez Państwa termin po uprzednim e-mailowym lub telefonicznym uzgodnieniu. Adres e-mail: biuro@lotybalonem.pl , tel. 603 10 20 30.

O NIEBO LEPIEJ! - SKLEP Z BILETAMI
Pragną Państwo sprawić wyjątkowy prezent - niespodziankę swoim przyjaciołom lub bliskim? Zapraszamy po bilety do naszego sklepu.

 

 

Rejon lotów Warszawa:

 

WCHR - Lotnisko aeroklubu w miejscowości Chrcynno koło Nasielska, na północ od Warszawy.

WRAD - Pałac w Radziejowicach

 

Rejon lotów Łódź:

 

ŁCAR - Parking przed Centrum Handlowym Carrefour przy ul. Rzgowskiej.

ŁGRAB - Parking przy ul. Grabińskiej w pobliżu Wzniesień Łódzkich.

 

Rejon lotów Radomsko:

 

RTED - Stacja benzynowa TED przy drodze krajowej Katowice Warszawa.

 

 

 

UWAGA: Wskazane lokalizacje są naszymi proponowanymi miejscami spotkań przed lotami EXCLUSIVE (z dopłatą za dojazd) umówionymi w tych właśnie okolicach. Na życzenie pasażerów posiadających bilety EXCLUSIVE z dopłatą za dojazd, możemy umówić się na spotkanie i start w ustalonych indywidualnie lokalizacjach. Z pasażerami posiadającymi bilety STANDARD lub EXCLUSIVE bez dopłaty za dojazd spotykamy się zwykle w uzgodnionych wcześniej miejscach na terenie Podbeskidzia, Jury i śląskiej aglomeracji. Miejsca spotkań nie zawsze są miejscami startu. Czasami po spotkaniu z pasażerami i po dokładnym pomiarze kierunku i siły wiatru, przemieszczamy się kilka lub kilkanaście kilometrów, w poszukiwaniu dogodnego startowiska.