Nasi sponsorzy i partnerzy

Castrol

castrol_fotoCastrol to jedna z największych legend szos i torów wyścigowych. Ponad 100 lat temu, w 1899 roku, Sir Charles Cheers Wakefield założył przedsiębiorstwo C.C. Wakefield Co. Skromne fundusze, ogromny zapał, praktyczna wiedza o środkach smarnych i doświadczenie w prowadzeniu interesów w połączeniu z siłą przebicia i determinacją, dało początek jednej z największych dziś potęg w branży motoryzacyjnej - firmie Castrol. Tajemnica jej dynamicznego rozwoju to: lojalności wobec klientów oraz wysoka jakość produktów.
www.castrol.com

Castrol 35

Restauracje Sphinx

sphinx_fotoRestauracje Sphinx są pierwszą i największą siecią typu casual dining w Polsce. Restauracja typu casual dining jest na każdą okazję, na szybki lunch, spotkanie biznesowe, jak i obiad lub kolację w gronie rodzinnym.Szeroka oferta Restauracji Sphinx obejmuje zarówno dania mięsne, jak i pizze, makarony, sałatki, przekąski i desery. Wszystkie dania serwowane w Restauracjach Sphinx są przygotowywane wyłącznie ze świeżych produktów.
Restauracje Sphinx prowadzą działalność zarówno w dużych jak i średnich miastach Polski. Obecnie sieć liczy 105 Restauracji Sphinx a w tym 6 Restauracji za granicą: w Rumunii, na Węgrzech oraz w Czechach.
www.sphinx.pl

Sphinx


Autoryzowana Stacja Dealerska Toyoty Czajka-Auto

toyota_fotoJesteśmy przekonani, iż specjalnie dla Państwa stworzone, dogodne warunki lokalowe, nowoczesne rozwiązania technologiczne obiektu w Bytomiu, jak i w Chorzowie, oraz profesjonalna kadra przyczynią się do stworzenia przyjaznego klimatu obsługi, spowodują, że zechcecie Państwo odwiedzać nasze salony.
Oddajemy do Państwa dyspozycji wykwalifikowany personel, który z chęcią odpowie  na wszystkie pytania i wyjaśni wątpliwości, pomoże w podjęciu decyzji.
www.toyota-bytom.pl
www.toyota-chorzow.pl

toyota_logo


RE/MAX Polska - nieruchomości
remax_foto

Dzisiaj RE/MAX to: Niemal 6400 biur RE/MAX i ponad 92 000 agentów na całym świecie. Niemal 1500 biur RE/MAX i ponad 12 000 agentów w Europie. 21 biur RE/MAX i ponad 100 agentów w Polsce.

Tworzymy najlepszą, powszechnie dostępną dla klientów sieć agencji nieruchomości.
www.remax-polska.pl
www.remax.eu
www.remax.com

Remax