Referencje

Bodeko Hotele Sp. z o.o. w skład której wchodzi: Hotel Ostaniec, Hotel Stok, Gościniec Jurajski, współpracuje z firmą Sky Adventure już od 15 lat. W tym okresie firma Sky Adventure zrealizowała dla naszych klientów wiele atrakcyjnych przelotów balonem nad malowniczymi terenami Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Firma Sky Adventure pod kierownictwem Jarka Woszkowskiego jest grupą pasjonatów, kochającą to co robią, dlatego każdy lot jest bezpieczny i ciekawy oraz pozostawia niezapomniane wrażenia. Polecamy firmę Sky Adventure jako profesjonalnego i doświadczonego organizatora podniebnych lotów. Zobacz kopię referencji.

Janusz Koclęga, Prezes Zarządu Bodeko Hotele Sp. z o.o.
http://ostaniec.com.pl

Firma SKY ADVENTURE od kilku lat jest moim partnerem w biznesie turystycznym. Goście prowadzonego przeze mnie pensjonatu Podlesice 38 często korzystają z polecanych przeze mnie lotów balonem i chwalą SKY ADVENTURE za profesjonalizm, miłą obsługę, dobrą organizację, a także za posiadanie wszystkich uprawnień potrzebnych do organizowania lotów pasażerskich.

Loty balonem są jedną z ciekawszych atrakcji, którą oferuje mój pensjonat, a ta firma jest jedyną na polskim rynku, które spełnia moje dosyć wygórowane wymagania.

Alina Markiewicz, Włascicielka pensjonatu, dziennikarka, podróżniczka.
http://alinamarkiewicz.pl

Miałam przyjemność skorzystania z lotu widokowego w firmie Sky Adventure, latem 2012 roku. Pogoda dopisała wspaniała, lecieliśmy w 7 osób, balonem Sphinx , ponoć jednym z największych w Polsce. Dzięki pomyślnym wiatrom nasz balon przeleciał nad Górą Zborów, która jest najwyższym wzniesieniem na Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Wrażenia z lotu niezapomniane! Naprawdę super przygoda. Zdecydowanie wszystkim polecam! 🙂

Klaudia Baran, pasażerka
http://klaudek34@buziaczek.pl

Lot odbył się nad niezwykle malowniczym terenem Jury Krakowsko - Częstochowskiej.Widok skał - ostańców wyglądających spomiędzy drzew, dzikich łąk i pagórków pośród których usadowiły się malownicze wioski był oszałamiający z tej podniebnej perspektywy. Miejscowi rolnicy na których polu wylądowaliśmy okazali się być bardzo miłymi ludźmi. Zaprosili nas nawet na kawę do swojego domu.

Bradley Grosh, Dyrektor artystyczny
http://skyadventure.pl