Reklama na balonie

Wznieś się ponad konkurencję!

Chcesz mieć taką latającą reklamę? Kompletny, dobrze wyposażony balon, z ciekawą grafiką reklamową kosztuje ok. 200 tys. zł netto. Decydując się na współpracę z nami możesz zostać sponsorem balonu za ok. 50% tej kwoty. Nie chcesz kupować balonu? Możesz go od nas wynająć, a reklamę umieścić na przypinanych banerach.

Linia Reklama na balonie

Pokazy stacjonarne, wzloty balonem na uwięzi z reklamą stałą lub banerem

Balon możemy napełnić i eksponować prawie wszędzie, jeżeli jest tylko sprzyjająca pogoda. Miejski rynek, rondo, plaża, deptak, parking lub plac w pobliżu ruchliwych ulic, to miejsca gdzie podczas pokazu balon zwraca uwagę nawet kilkudziesięciu tysięcy osób. Imprezy targowe, festyny, promocje to również doskonała okazja do prezentacji balonu reklamowego. Pomoże on zwrócić uwagę kontrahentów na stoisko firmy, zapewni atrakcje uczestnikom festynu, podniesie w gondoli zwycięzców konkursu.

Uwaga: Ta aktywność jest opisana dokładniej w temacie WZLOTY NA UWIĘZI

Loty reklamowe balonem

Wykonujemy je zwykle przy okazji lotów widokowych z naszymi pasaażerami. Zwykle są to rejony turystyczne, czasem centra miast, duże osiedla, tereny targowe i rekreacyjne. Największą sensację wzbudzają zwłaszcza bardzo niskie, powolne przeloty. Powłoka balonu z umieszczoną na niej reklamą, zagłębia się wtedy w miejską zabudowę, a kosz sunie tuż nad głowami przechodniów! Tysiące par oczu zwracają się co chwilę w stronę balonu, w ruch idą aparaty fotograficzne i kamery.

Wieczorne i nocne prezentacje

Najbardziej chyba widowiskowe spośród wszystkich pokazów. Organizowane przeważnie podczas masowych imprez plenerowych dla kilkudziesięciotysięcznej widowni. Po zapadnięciu zmroku rozświetlony specjalnym płomieniem palnika balon wygląda jak ogromny chiński lampion! Ten niesamowity widok przykuwa wzrok, zachęca do wykonywania pamiątkowych zdjęć. Nowocześnie zaprojektowana powłoka sprawia, że reklama jest czytelna równie dobrze jak w dzień.

Zawody balonowe, imprezy sportowe

To doskonała okazja do prezentacji zarówno balonu z reklamą umieszczoną na powłoce, jak również i załogi ubranej w atrakcyjne kombinezony firmowe. Wielotysięczna publiczność, relacje w mass-mediach, zdjęcia wykonywane przez amatorów oraz zawodowych fotografów, gwarantują ogromny zasięg reklamy.

Eventy - Happeningi

Akcje prowadzone specjalnie w celu zwrócenia uwagi mediów i pozyskania atrakcyjnych materiałów filmowych i fotograficznych dla potrzeb promocyjnych. Należą do nich np. loty rekordowe, skoki bungee z balonu, grupowe skoki spadochronowe, podnoszenie balonem samochodu itp. Tego typu działania odbijają się szerokim echem w mediach zwielokrotniając efekt reklamowy przedsięwzięcia.

Uwaga: Zatrudnimy sponsorów! 🙂

Poszukujemy firm - sponsorów zainteresowanych wdrożeniem wspólnie z nami nowych balonów reklamowych, które będą brały udział we wszystkich większych imprezach plenerowych na terenie całego kraju oraz będą wykorzystywane w lotach widokowych organizowanych przez naszą firmę. Interesuje nas przede wszystkim stała, najlepiej kilkuletnia współpraca, ale doraźnie jesteśmy także w stanie zaproponować wynajęcie naszych balonów do celów krótkotrwałych akcji reklamowych lub do obsługi jednorazowych imprez promocyjnych lub integracyjnych.

Sky Adventure to najdynamiczniej rozwijająca się firma lotniczo - reklamowa w Polsce. Istniejemy już od 1992 roku. Nasze atuty to przede wszystkim: najnowocześniejsza w kraju flota, wieloletnie doświadczenie, bardzo dobrze wyposażona baza operacyjna, a także atrakcyjna lokalizacja w samym sercu wielomilionowej aglomeracji oraz silne wsparcie ze strony dotychczasowych sponsorów.

Od 1998 roku nasza firma opiekowała się powierzonym jej przez Kompanię Piwowarską S.A. balonem „TYSKIE”. Najnowsze balony obsługiwane obecnie przez naszą firmę to „SPHINX”, „RE/MAX” i "KOLOROWY". W sierpniu 2012 dołączył do naszej floty fabrycznie nowy balon "CASTROL" zakupiony przez firmę BP. Posiadamy zorganizowaną sprzedaż biletów na cieszące się coraz większym zainteresowaniem loty widokowe. Stale współpracujemy z hotelami, centrami konferencyjnymi i szkoleniowymi oraz firmami organizującymi imprezy plenerowe. Od kilku lat mamy zaszczyt przewozić gości takich obiektów jak Pałac Czarny Las, Zamek Paszkówka czy Zamek na Skale w Trzebieszowicach. Rejon naszych stałych lotów to obszar zamieszkały przez blisko 6 milionów ludzi!

Nie bój się zapytać

Chcesz dowiedzieć się jak wynająć balon na jednorazową imprezę? A może jak zorganizować dużą kampanię reklamową z udziałem kilku balonów? Czy wynająć nasz balon z banerem reklamowym, czy może zlecić wykonanie całkiem nowego balonu? Ile to może kosztować?

Zadzwoń do nas! Z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji lub umówimy się na bezpłatną konsultację. Możemy spotkać się w siedzibie naszej firmy lub przyjechać do Ciebie z balonem.

Szczegóły pod nr telefonu 603 10 20 30 lub e-mail: biuro@lotybalonem.pl

 

Więcej o reklamie na balonach

WŁASNA LATAJĄCA REKLAMA

Jak zamówić własny latający billboard? Prościej i taniej niż myślisz. Oto 6 prostych kroków.

LATAJĄCA REKLAMA DO WYNAJĘCIA

Informacje na temat możliwości wynajęcia naszego balonu z banerem reklamowym.

RODZAJE I CENY BALONÓW

Przykładowe wyceny balonów różnych typów i wielkości.

BALONY O SPECJALNYCH KSZTAŁTACH

Galeria balonów w kształcie słoni, pojazdów, budowli, postaci, opakowań różnych produktów itp.